اینترنت پرسرعت بی‌سیم

 

سرویس های وایرلس اشتراکی امکان ارتباط پرسرعت با شبکه اینترنت را فراهم میسازد و نسبت به سایر سرویسهای اینترنت پرسرعت نظیر adsl و wimax از کیفیت مطلوب تری برخوردار می باشد .

تفاوت ADSL و Wireless :

تکنولوژی ADSL در بستر سیم تلفن واقع شده است، اما Wireless سیستمی بی نیاز از سیم بوده و هیچ نیازی به سیم تلفن نخواهد داشت . در Wireless محدودیت سرعت و مکان وجود ندارد، اما در ADSL منوط به مراکز مخابراتی و خط تلفن شاهد محدودیت‌‏هایی هستیم . همچنین نصب Wireless می تواند اینترنت پر سرعت را به محل هایی که 3 تا 10 کیلومتر از مرکز مخابرات دور هستند انتقال دهد .

 

نحوه نصب سرویس و اتصال به شبکه اینترنت :

تکنسین نصب شرکت اینترنت امروز با مراجعه حضوری به محل مشترک، اقدام به امکان سنجی ارائه سرویس اینترنت پرسرعت می نماید و در صورتی که محل مورد نظر در منطقه جغرافیائی مناسب جهت دریافت سرویس وایرلس باشد دستگاه رادیو مناسب آن محل را (معمولا) بر روی پشت بام نصب می نماید. شایان ذکر است جهت برقراری ارتباط کامپیوتر یا روتر Wifi مشترک با دستگاه رادیو، به متراژ مورد نیاز کابل کشی انجام خواهد شد. لازم به ذکر است که این سرویس نیازی به خط تلفن و پرداخت آبونمان ماهیانه مخابراتی ندارد .

 

شرکت اینترنت امروز در راستای کسب رضایت مندی بیشتر مشترکین، با توسعه شبکه وایرلس، پوشش گسترده ای در شهرستان های ورامین – قرچک – پیشوا – پاکدشت و … آماده ارائه سرویس های وایرلس اشتراکی می‌باشد تا در راستای ارائه‌ی خدمات تکمیلی به مشتریان محترم، امکان سرویس دهی خاص برای ارگان ها، سازمان ها، کارخانه ها و شرکت های مختلف و همچنین ارائه ی خدمات، ویژه برج‌ها و مجتمع ها را نیز در دستور کار خود قرار داده است .

همچنین مشترکین عزیز می توانند برای منازل خود در هر شعاعی در منطقه از اینترنت بی سیم اشتراکی استفاده نمایند .

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن  36274400  تماس حاصل فرمائید .