سیستم های تلفنی و VOIP

 

شرکت اینترنت امروز به منظور ارائه ی خدمات نوین به مشترکین خود، اقدام به راه اندازی سرویس های تلفنی VOIP کرده است.

 

درباره سرویس های تلفنی VOIP :

ارتباطات از دیرباز دغدغه بشر بوده ، امروزه با توجه به اهمیت این موضوع و هزینه های بالا ، شرکت های کوچک و بزرگ به دنبال راهکار های مناسب جهت نیل به این نیاز هستند. سیستم های مرکزی تلفن یا سانترال ها جزو پیش نیازهای اصلی شرکت ها میباشند که با توجه به امکانات نامحدود مانند برقراری ارتباط داخلی، تقسیم بار خطوط ارتباطی، سیستم پاسخگویی اتوماتیک (Answering) ، ضبط تماس ها ، منشی تلفنی و… میبایست بر حسب نیاز مرتفع گردند.

از جمله تکنولوژی های بسیار مفید در ارتباطات ، انتقال صدا بر بستر شبکه (VOIP Voice Over IP) می باشد که ارتباط با توجه به پروتکل های استاندارد فی مابین گوشی ها و نرم افزارهای VOIP را میسر میسازد .

 

مزایا :

  • کم هزینه بودن به جهت اضافه کردن نود جدید به دلیل استفاده از بستر شبکه
  • استفاده کاربرها بصورت نرم افزاری بر روی کامپیوتر ، گوشی و تبلت های های اندرویدی ، IOS نظیر Iphone و Ipad
  • برقراری ارتباطات بین شرکتی حتی خارج از مرزهای کشور با هزینه های بسیار نازل
  • برقراری ارتباط بر روی بستر اینترنت بصورت نامحدود

این شرکت با راه اندازی انواع مختلف سیستم های تلفن مرکزی Panasonic (ماژولار و غیر ماژولار) و برندهای دیگر، سیستم های VOIP نظیر Elastix و AVAYA , همچنین مشاوره جهت انتخاب سانترال مناسب یا مرکز VOIP با توجه به بودجه و نیاز مشتری از راهنمایی شما عزیزان خرسند خواهد شد .

با بهره گیری از این امکان، مشکلاتی نظیر جابجایی خط تلفن به دلیل تغییر محل به طور کامل از بین خواهد رفت و کاربران سازمانی و خانگی میتوانند فارغ از اینکه جابجایی فیزیکی محل کار و منزل داشته اند، شماره خود را به هر نقطه که مورد نظرشان است انتقال دهند .