پهنای باند اختصاصی

درباره پهنای باند اختصاصی :

 

شرکت اینترنت امروز، با تکیه بر توان و دانش فنی کافی و بهره گیری از بروزترین تجهیزات و فناوری‌ها، پشتیبانی موثر و 24 ساعته از خدمات ارائه شده و سال‌ها تجربه در ارائه ی خدمات اینترنت پرسرعت، همچنین حوزه خدمات پهنای باند و پهنای باند اختصاصی بر پایه ی بسترهای وایرلس به ارائه ی سرویس های متنوع پرداخته است .

به همین خاطر در راستای کسب رضایت مندی بیشتر مشترکین، با توسعه شبکه وایرلس، پوشش گسترده ای در شهرستان های ورامین – قرچک – پیشوا – پاکدشت و … ایجاد شده تا در راستای ارائه ی خدمات تکمیلی به مشتریان محترم، امکان سرویس دهی خاص برای ارگان ها، سازمان ها، کارخانه ها و شرکت های مختلف و همچنین ارائه ی خدمات، ویژه برج‌ها و مجتمع ها را نیز در دستور کار خود قرار داده است .

شرکت اینترنت امروز این افتخار را دارد که به سازمانها و نهاد های دولتی و خصوصی اعم از : دانشگاه ها، بیمارستان ها، مراکز تحقیقاتی دولتی، ادارات،  کارخانه جات، مجتمع های تجاری و مسکونی در حال ارائه خدمات می باشد .

 

 

انواع پهنای باند اختصاصی :

 

سرویس پهنای باند اختصاصی 24 ساعته :

در سرویس های اینترنت اختصاصی، پهنای باند مورد تقاضای مشترک بدون محدودیت های حجمی و اعمال محدودیت بر روی پورت های اینترنتی(full protocol) ارائه می شوند و مشترک می تواند از سرویس خود در تمامی ساعات شبانه روز به میزان پهنای باند خریداری شده، بدون قطعی و اشتراک با دیگران بهره برداری نماید. همچنین به دلیل کیفیت بالا و پایدار، امکان قراردادن انواع سرورها (سرور web ،application server یا دوربین های مدار بسته و …) بر روی این بستر به آسانی وجود دارد.

ارتباط کاربران جهت استفاده از این خدمات به صورت ارتباط بی سیم (در مناطق تحت پوشش) می‌باشد . تمام سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ که برای برقراری ارتباط با شبکه جهانی و شبکه‌های داخلی خود به پهنای باند اختصاصی نیازمندند، می‌توانند از خدمات بی‌سیم استفاده نمایند. همچنین اگر به دلیل وجود محدودیت‌های مخابراتی امکان استفاده از خدمات خط استیجاری ممکن نباشد، خدمات پهنای باند می‌تواند جایگزین مناسب این خدمات باشد .

 

سرویس پهنای باند اداری :

شرکت اینترنت امروز برای شرکت ها و سازمان هایی که تمرکز فعالیت در ساعات اداری را دارند، خدمات ویژه ای ارائه می دهد. در این طرح، تمام شرکت هایی که در ساعات اداری (7صبح الی 18) فعالیت بیشتری دارند، می توانند با دریافت دو برابر سرعت بیشتر، تا 50 درصد از هزینه های خدمات اینترنت خود را کاهش دهند. در این طرح مشترکین در ساعت اداری از 2 برابر سرعت بیشتر خدمات پهنای متقارن و نامحدود، بهره مند خواهند شد. این طرح ویژه مشترکینی است که قصد مدیریت و کاهش هزینه پهنای باند و برقراری تعادل بین مصرف خدمات توسط کارکنان و هزینه های خود را دارند .

 

 

خدمات قبل از فروش پهنای باند

  • ارائه ی مشاوره و بررسی نیاز مشتریان به صورت رایگان
  • ارائه ی زمان بندی عملیاتی، راه اندازی و تحویل خدمات به مشتریان
  • ارائه ی سرویس تست پهنای باند

 

خدمات پس از فروش پهنای باند

  • تحویل سیستم نظارت و مانیتورینگ پهنای باند
  • پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
  • بررسی، رفع عیب سرویس و اعزام کارشناس در حداقل زمان ممکن

 

پشتیبانی فنی و مشاوره :

کلیه ی مشترکین سرویس پهنای باند به صورت اختصاصی از پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته برخوردار خواهند بود و کلیه ی کارشناسان به صورت شبانه روزی آماده ی پاسخگویی و رفع اشکال احتمالی و یا سؤالات مشترکین خواهند بود.

با شماره تلفن 36274400 داخلی 2 تماس حاصل فرمایید .